مجتمع آموزشی فراسو

آموزشگاه فراسو در تبریز یکی از آموزشگاه آموزشی و دارای تخصصی ترین دپارتمان های آموزشی در شمال غرب کشور می باشد

دیپلم آسان در تبریز

۲ بازديد

اخذ دیپلم آسان در تبریز

افرادی هستند که بنا به دلایلی موفق نشده اند تحصیلات خود را در مقطع راهنمایی و یا دبیرستان تکمیل کنند. این افراد که قصد دارند ادامه تحصیل دهند، می توانند در کمترین زمان تحصیلات خود را ادامه دهند. دقت نمایید برای اقدام برای سیکل و دیپلم رسمی بسیاری از مراکز بصورت غیر قانونی و یا افراد وعده ارائه مدرک در قبال پرداخت مبالغی از متقاضی می کنند. با وجود جذابیت اولیه این امر برای عده ای که می خواهند بدون زحمت به هدف خود برسند تهدید ضرر مالی و همچنین زمانی که از دست خواهد رفت و حتی تعقیب قانونی نیز وجود دارد. اکیداً به متقاضیان توصیه میشود گول تبلیغات از این مدل را نخورند و با توجه به شرایط راحتی که مدارک قانونی دارند با خیال راحت به مراکز معتبر مراجعه و از راه قانونی اقدام کنند. 

 دیپلم آسان در  تبریز

دیپلم رسمی آموزش و پرورش

پیشنهاد آموزشگاه ما به عنوان یکی از واحد های برتر آموزش های فنی و حرفه ای تبریز ، برای تمامی ترک تحصیلی‌ ها، دیپلم ردی‌ ها و یا کسانی که به دنبال گرفتن مدرک دوباره در رشته دیگری هستند؛ دریافت مدرک تحصیلی در رشته ‌های پرطرفدار دیپلم حسابداری، دیپلم گردشگری، دیپلم مدیریت خانواده، دیپلم تصویر سازی کامپیوتر، دیپلم بورس  است. آموزشگاه ما در تبریز هم چنین برای گذراندن دروس عمومی نیز مدارس دولتی، غیردولتی و یا دیپلم آسان در تبریز از راه دور را به کارآموزان معرفی می کند. متقاضیان دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش تبریز می‌ توانند برای مشاوره بیشتر با آموزشگاه تماس بگیرند. آموزشگاه ما شرایط ویژه‌ای را فراهم آورده است تا متقاضیان بتوانند در کنار یادگیری حرفه ای مهارت ‌های بازار کار، مدرک تحصیلی خود را نیز دریافت کنند، و سپس بدون محدودیت جهت ادامه تحصیل وارد دانشگاه شوند.

 

شرایط ترک تحصیل دیپلم روزانه

در شکلی که دانش آموز حداقل یک ترم تحصیلی را در مدرسه روزانه ترک تحصیل کند، باید نامه از محل کار داشته باشد. همچنین می تواند به جای نامه، گواهی پزشکی مبنی بر عدم امکان تحصیل در دیپلم روزانه را داشته باشد. در این صورت می تواند برای گرفتن دیپلم بزرگسال اقدام کند. برای راهنمایی بیشتر با آموزشگاه ما تماس بگیرید.

 دیپلم آسان در تبریز

دیپلم فوری برای افرادی که وقت کمی دارن

دیپلم فوری یکی از مهم ترین نیازهای اشخاصی است که، به دلیل دغدغه کاری بالا نمی توانند زمان زیادی برای دریافت دیپلم صرف کنند. یکی از مشغله های اشخاص از تحصیل جا مانده و یا به اصطلاح دیپلم ردی ها زمانی است که محل کار آنها در همان اول کار از آن ها مدرک می خواهد. در این مواقع ممکن است اشخاص به علت حفظ شغل خود دچار استرس شوند و برای گرفتن دیپلم فوری دچار استرس شوند. از طرفی بعضی از اشخاص نیز در زمان کوتاهی مانده به ثبت نام کنکور، نیازمند ارائه مدرک جهت شرکت در کنکور هستند، به هر علت افراد زیادی در جامعه بنا به مسائل متفاوتی نیاز دارند که دیپلم فوری خود را بگیرند. همه این ها مشکلاتی است که سر راه این گونه افراد برای اخذ دیپلم وجود دارد و موجب درماندگی این افراد می شود. در حال حاضر در آموزشگاه ما در تبریز، می توانید دیپلم فوری دریافت کنید. در واقع با صرف کمترین زمان و هزینه و در اسرع وقت دیپلم فوری خود را اخذ کنید.

با انتخاب آموزشگاه فراسو، شما می‌توانید مهارت‌های  فنی و حرفه ای  که نمونه ای دوره های فنی مانند تعمیرات موبایل در تبریز-تعمیرات پکیج در تبریز-تعمیرات برد لوازم خانگی در تبریزنمونه ای از دوره های کامپیوتر مانند:دوره icdl در تبریز-دوره برنامه نویسی پایتون-دوره طراحی سایت-دوره فتوشاپ در تبریز و دوره های مالی بازرگانی مانند :ددوره حسابداری در تبریز-دوره نرم افزار سپیدار در تبریزو اخذ دیپلم آسان در تبریز جزئی از دوره های مجتمع آموزشی فراسو در تبریز می باشد که میتوانید سطح فنی خود را به سطح قابل توجه بالا برده و به راحتی وارد بازارکار شوید، ضمن اینکه این آموزشگاه با هزینه‌های به شدت معقول و مناسب برای همه درنظر گرفته شده است. برای جزئیات بیشتر از دوره می توانید با کارشناسان آموزشی ما با شماره 04135567308 و 09937041190 تماس حاصل نمایید یا می توانید با پر کردن فرم مشاوره رایگان در سایت ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.